.

.

Steering Damper Set Stabilizer Kanduri Paigaldus Assemblly BMW S1000RR S1000 RR 2010-2011 10 11

Steering Damper Set Stabilizer Kanduri Paigaldus Assemblly BMW S1000RR S1000 RR 2010-2011 10 11

€ 39.00 € 43.40

Summa
Poes.


100% täiesti Uus ja järelturul
Täiesti kooskõlas ja omavahel vahetatavad originaal osad
Pärast paigaldamist, pööra pea väga õige ja väga vasakule, et vaadata, kas seal on piisavalt ruumi aktiivsus steering damper või mitte .
Kontrollige, kas rooli siiber ja selle kit jõuda mootorratas või õli paak. Kui nad kas või tuba on puudulik, liiguta rooli siiber horisontaalselt, et adekvaatne koht .
Mootorratta Järelturu Steering Damper Mounting Kit. Paigalduskomplektile aitab rooli siiber vähendab selline risk miinimumini. Tank slappers ja vibratsiooni, mis on kinnipeetud poolt siiber. Selle tulemusena, siis on a bike, et härjad, kuidas sa oled harjunud ja reageerib nii, nagu sa tahaks loota ootamatute asjaolude korral.
Paigaldamiseks :
BMW S1000 RR 2010-2011
Ära Osta, Kui Sa ei Kinnita, Saab Neid Kasutada, Lihtsalt Küsige Meilt täpsemat Joonist Vaadata, Kui Need On Paigaldamise.
Saad Punkt Sama, Mis Pildid. Võib-Olla Mõned Vahe Värvi Valgust Pildistamise Ajal.
Impordi Tollimaksud, Maksud Ja Kulud, Mis Ei Kuulu Toote Hind, See Tähendab, Et Laevakompanii Ei Tasu Nende Eest, Kui Soovite, Et Saada Punkte
Tarneaeg Järgmiselt :
Võib-Olla On Mõningane Viivitus, Nii Laevandusettevõtja Või Tolli, Soovin, Et Sa Võtke Meiega Ühendust, Kui Viivituseta, Kuid Mitte Avada Disputs, Sest See Ei Ole Meie Viga
Kui Valite Postitada Express, Mõnikord Me Ei Postita Kuller Valitud, Sest Seal On Mõned Probleem Tollivormistuse Toll, Ja Võib-Olla On Tarneaja Ei Ole Kiireim.
Palun võtke meiega ühendust e-posti teel 30 päeva jooksul, kui teil on vaja pöörduda.
Tagasi element peab olema algne seisukorras, saatis kauba tagasi aadress me ütleme teile.
Ostuhinda, ei tagastata, kuid lähetamise kulud on, ei kuulu tagastamisele, kui ostjad osta tooteid viga ,ostjad vaja endale tagasi merevedude kulusid .
Ostjad võivad nõuda täies ulatuses tagasi hulka kuuluvad transpordi maksumus või muuta toodete tasuta, kui meil postitatud vale toodete, vastamata paketi shipping company , halb kvaliteet või tooted on katki veo ajal(selgeid pilte tooted ja paketid).
Kui meie hea ostja, soovin, et sa annad meile positiivset tagasisidet, kui olete meie kõrge kvaliteediga tooteid. Meil on alati soodustus või kingitus, teine-osta kliendid, kes annab meile positiivset tagasisidet.
Me näitasime tarneaeg klientidele, nii et ärge jätke meid negatiivset tagasisidet, kui teie pakk saabus hilja, see on põhjustatud shipping company.
Ärge kartke emaili meile kui tahes küsimustele, me vastame 12 tundi. Ärge avage vaidluse või jäta negatiivset tagasisidet kergesti , usaldage meid ja e-posti, meile otse , kõik probleemid on võimalik lahendada.

Toote kohta

Brändi Nimi:
JFGRACING
Mudeli Nimetus:
X12291545
Kirje Pikkus:
20cm
Toote Laius:
15cm
Toote Kõrgus:
5cm
Toote Kaal:
1kg

Sarnased ettepanekud