.

.

Õlle Kraan - Euroopa Flow Control, Kegging Equipmen, Kroomitud

Õlle Kraan - Euroopa Flow Control, Kegging Equipmen, Kroomitud

€ 21.00 € 26.60

Summa
Poes.


Euroopa traditsioonilised disain pika tila jaoks vähenenud vaht. Reguleeritav voolu juhthoob võimaldab valamine väga-gaseeritud ja/või väga-survestatud õlut vähem vahtu.
JAH, ME ÜHENDAME SHIPPING! Kui teil on mõni küsimus laevaliini kulud, vastake võtke meiega ühendust Aliexpress e-Posti enne ostu item(s). MAKSMINE :
Me võtame Tingdeposiidileping ainult. Krediitkaart on lihtne teha makse Tingdeposiidileping. Laevandus ja arvete aadressid peavad kattuma.
Makse tuleb saata 5 päeva jooksul peale oksjoni lõppu. Muidu item(s) on relist ja tasuta juhul kaalub. KOHALETOIMETAMINE :
Meil on alati laeva item(s) hiljemalt 5 tööpäeva jooksul(laupäev & Holiday ole komplektis) pärast makse saamist.Item(s) saadetakse tähitud lennuposti koos jälgimise numbri.
See võtab aega umbes 15-20 tööpäeva laeva USA, Kanada, Suurbritannia, Austraalia ja Jaapan 20-30 tööpäeva teistes riikides.6-8 nädalat, et laeva Brasiilia, Hispaania, Itaalia ja teised riigid teistele riikidele ei ole määratud.
Tarneaeg võib-olla mõjutas Tolli viivitamata, puhkus,sündmuste või muude ebakindlust. Me ei saa garanteerida saabumise aeg.
Veenduge, et olete nõus tarneaeg enne ostu.
Kui soovite, et valida mis tahes muude kiiremini Väljendatud, palun võtke minuga ühendust enne ostu. TAGASISIDE :
Me oleme pühendunud oma Postive Tagasiside saamist oma makse.Kui te mingil PÕHJUSEL ei tunne, oleme teeninud
Postive Tagasisidet, siis palun võtke meiega ühendust poolt Aliexpress e-Posti, Me suhtlema nii kiiresti kui võimalik, et lahendada mis TAHES probleemi.
Me ei jäta positiivset tagasisidet kõikide ostude ja hindan teid, et jagada oma suurepäraseid kogemusi teiste Ali Expressers! GARANTII :
Tagame, et kõik objekti kirjeldused on täpsed. Juhul, kui kaup on defektne, või olete saanud vale toote,
võtke meiega ühendust Aliexpress e-Posti. Meil on hea meel, et lahendada mis tahes probleemi nii kiiresti kui võimalik. TAGASTAB :
Tagastab või vahetused on vastu kõige KASUTAMATA esemed 14 päeva jooksul alates kättesaamisest, kuid klient hav eto maksta ekstra merevedude kulusid.
Palun võtke meiega ühendust, enne kui tagastate toote(id). Pange Tähele :
Impordi tollimaksud, maksud ja kulud, mis ei kuulu toote hind või postikulud. Need tasud on ostja vastutusel.
Palun kontrollige oma riigi tolliasutus, et teha kindlaks, millised need täiendavad kulud, mis tehakse enne pakkumise/osta.
Need tasud on tavaliselt kogutud toimetama kauba (laevandus) ettevõtte või kui valite punkti üles
– ärge ajage neid täiendavad veokulud.

Toote kohta

Tüüp:
Baar Vahendid
sertifitseerimine:
FDA
Materjal:
Metallist
Funktsioon:
Öko-Sõbralik
Brändi Nimi:
Keeta Hai
Baar Tööriistad Tüüp:
Õlle Kraan

Sarnased ettepanekud