.

.

KOMPLEKT 2 X CARB PAIGALDUS NAASTUD SOBIB HONDA GX240 GX270 GX340 GX390 CARBUERTOR MOUNT BLOT STUD

KOMPLEKT 2 X CARB PAIGALDUS NAASTUD SOBIB HONDA GX240 GX270 GX340 GX390 CARBUERTOR MOUNT BLOT STUD

€ 6.00 € 6.27

Summa
Poes.


KOMPLEKT 2 X CARB PAIGALDUS NAASTUD SOBIB HONDA GX240 GX270 GX340 GX390 CARBUERTOR MOUNT BLOT STUD
SISESTAGE SPETSIFIKATSIOONID JA OMADUSED :
MOQ : 2 TK , KOMPLEKT KAKS
RAKENDUSED :
SOBIB HONDA GX240 GX270 GX340 GX390 & VEEL 4 TAKTILINE 7.0 HP ~13.0 HP MOOTORID.
RISTI VIIDE :
ASENDAB OEM OSA#(S) : HONDA 16010-ZE2-812
PACKEAGE SISALDAB :
2 X CARB PAIGALDUS NAASTUD
( NAGU PÄRAST PILTE NÄHA)
MIDA SA NÄED ON, MIDA SA SAADA , MÜÜAKSE NII NAGU ON :
***PALUN KONTROLLIGE ÕIGET OSAD OMA MOOTORI/VARUSTUSE ENNE TELLIMUSE - KUI TEIE MOOTORI/VARUSTUSE TÜÜP ON EI OLE NIMETATUD, PALUN VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST..EI SAA EELDADA, ET SEE SOBIB***
TÄNU TEIE AJA EEST!
LUGEDA JÄRGMISI SÕNUMEID ENNE TEIE TEHING : ME EI VASTUTA MIS TAHES KOHANDATUD TOLLIMAKSU VÕI IMPORDI MAKSU . NEED LOETLETUD TASUDE LISADA AINULT TOOTE HIND JA MEREVEDUDE KULUSID. VÄIDET KONTROLLIDA OMA TOLLIASUTUS, ET TEHA KINDLAKS, MILLISED NEED TÄIENDAVAD KULUD ON ENNE OSTU MEILT. ITEM(S) TULEB DEKLAREERIDA KUI MADALAMAD VÄÄRTUSED AITA TEHA TOLLIVORMISTUSE SUJUVALT . ABI TEHA TOLLIVORMISTUSE KÕIGE KÕIK OBJEKTID ON VÕIMALIK DELIVERY NR ORIGINAAL LIHTSALT NETRUAL PAKENDITE , KUI TE SILMAS SEDA , PALUN ÄRGE SEDA OSTA , TÄNAN TEID VÄGA MÕISTAB. TASUTA INT ' L SHIPPING ÜLE MAAILMA POOLT REGISTED AIR MAIL VÕI ESIMESE KLASSI POSTI SERIVCE KOOS JÄLGIMISE NUMBRI NII, ET SA INTERNETIS JÄLGIDA SAADETISTE ANDMED. ENAMIK ÜKSUSI SAADAN VÄLJA hiljemalt 1 tööpäeva jooksul PÄRAST TASUMISE TEEL SAADA e PACKET , E. D. T JOOKSUL 7~15 PÄEVA jooksul USA-s. VENE,UKRAIN JA ENAMIK KÕIK COUTRIES ELI . AISA . KUI SOOVITE KIIRESTI EXPRESS TARNE ,PLS VÕTKE MEIEGA.
EST. TARNE TÄHTAEGU JÄRGMISELT :
RIIKIDE e Packet sf-express SPSR express, DHL EMS

VENE FEDERATIOM 12 ~20 PÄEVA 7 ~12 PÄEVA 12 ~15 PÄEVA 12 ~15 PÄEVA
-
KÕIK ITEM(S) MÜÜA UHIUUS , KUI ON , MIDA SA NÄED ON, MIDA SA SAAD ! OSTA JULGELT ! TEEME OMA PARIMA, TEADUS-JA IGAL POOL, AGA MEIE LOETLETUD RAKENDUS ON MÕELDUD AINULT VIITAMISEKS.PALUN KONTROLLIGE, ET SEE OSA ON ÕIGE TEIE JAOKS. SEE ON TEIE KOHUSTUSED, ET VEENDUGE, ET ÕIGE OSA(D) OMA TEHINGU. ME TÖÖTAME KÕVASTI, ET ANDA TEILE AUS , KIIRE SHIPPING & KVALITEEDIGA TOOTEID. TEIE TAGASISIDE ON MEILE VÄGA OLULINE . ME MINEMA MEIE VIIS TEHA SIND ÕNNELIKUKS , KUI PÕHJUS, MIKS TE EI ANNA MEILE VIIS ALGAB REITING ,VASTAKE VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST, ET SAAKSIME AIDATA TEIL MINGIT KÜSIMUST, ET SAAKSIME MUUTA SEE SUUREPÄRANE ONLINE KOGEMUS TEILE!.

Toote kohta

is_customized:
Yes
Mudeli Number:
GX-340 GX-390 4 TAKTILINE 182F 186F
Tüüp:
Ehitus-Tööriistade Osad
Päritolu:
Hiina
PAK:
2 tk

Sarnased ettepanekud