.

.

160mm Füüsilisest isikust tsentreerimine Treipingi Padrun 4Jaw 6 Chuck Karastatud Terasest Plain Tagasi CNC Metall Treipingi Tööd

160mm Füüsilisest isikust tsentreerimine Treipingi Padrun 4Jaw 6 Chuck Karastatud Terasest Plain Tagasi CNC Metall Treipingi

€ 52.00 € 55.12

Summa
Poes.


K12-160 160mm 4 Lõualuu Sõltumatu Treipingi Padrun Füüsilisest isikust tsentreerimine 6" Müüdud Lõuad Metallitöö Treipink
Pakendi sisu :
1tk 4 Pakiga padrun K12-160
4tk säästa lõualuud ja mutrivõti ja kruvi
Mudel
4 lõualuu Ise Tsentreerimine Leidke Treipingi Padrunid
materjal
KVALITEETSED Karastatud Terasest
Toodete Standard
rahvusvaheline standard
kaitse tase
IP65
Laevandus Poliitika
1. Punkt mida tarnitakse läbi piires 2-5 tööpäeva jooksul DHL, Fed Ex, UPS, EMS ja muud tarneviisi valida ASAP. Meil on valida parim ja sobivaim shipping company. Tavaliselt see võtab 7-12 päeva, et jõuda kõige riikides. Teile teatatakse jälgimise numbri pärast, et välja veeti.
2. Rahvusvahelise ostjad on vastuta tolli teenustasusid ja kohustused, maksud teie kohalik omavalitsus. Palun võtke ühendust oma kohaliku tolliasutuse, mille edasine uurimine selles küsimuses. Me ei vastuta tariifid, tollimaksud, või mis tahes muud tasud, mis on saanud või nõutud sihtkohta riikides.
Firmast
Brändi To Auto kuulub Kiire Osta Piiratud . Meil on specilized professionaalne CNC Lahendus 6years , saame pakkuda täielikku seeria Mootorid hõlmavad Spindli Mootor, Servo Mootor, Samm-Mootor , ja on erinevaid CNC kontrolli nende osad ja CNC Masin . Pealegi , me ise väga professionaalne CNC insener meeskond, et aidata sul pakkuda mingit CNC lahendusi .
Tagastamise Poliitika
1. Võtame vastu 14 päeva tagasisaatmise poliitika. Kui te soovite tagastada toote, palun võtke meiega ühendust 14 päeva esimene ja veenduge, et pakend on üro-avatud. Ostja peab tasuma minna ja tagasi kohaletoimetamise kulud ja kohandatud tasu iga riik. Kui me saadud toode ja kontrollida, teeme toetuse osa 24 tunni jooksul.
2. Me veenduge, et punkt on brand new originaal pakendi ja pakkuda 1 aastane garantii kvaliteediga.
3. Mis tahes kvaliteedi probleem tavapärase kasutamise garantiiaja jooksul pakume tasuta remont. Ostja peab maksma tagastamise kulu ja meie firma maksab uuesti merevedude kulusid.

Toote kohta

Mudeli Number:
K12-160
Arv Lõuad:
4
võimsus:
manuaal
Brändi Nimi:
ToAuto
Funktsioon:
Füüsilisest isikust tsentreerimine
Materjal:
Karastatud Terasest

Sarnased ettepanekud