.

.

A290-8110-X382 F403 Fanuc Pinch Roller Keraamiline 40x20xT30mm jaoks WEDM-LS Traadi Lõikamine Kulumise Osad

A290-8110-X382 F403 Fanuc Pinch Roller Keraamiline 40x20xT30mm jaoks WEDM-LS Traadi Lõikamine Kulumise Osad

€ 94.50

Summa
Poes.

A290-8110-X382 F403 Fanuc Pinch Roller Keraamiline 40x20x T30mm jaoks WEDM-LS Traadi Lõikamine Kulumise Osad
Teie traat lõigatud Masinad on muljetavaldav kogum funktsioone, mis muudavad töötamise ja eriti säilitada traat masin lihtsam kui mis tahes muu. Liider EDM tehnoloogia, me oleme arendanud täieliku valiku tarvikute sõnaselgelt, mille eesmärk on hoida, et seadmed töötavad optimaalne tõhusus.
Et saada väga heade oma EDM seadmed, mida tuleb kasutada kõige sobivam, kõige järjepidev, kvaliteetne tarbekaubad teie taotluse ja teie masin.
Meil on EDM osad ja tarvikud spetsialist, et saab toetuda.
Ettevõtte profiil
2007. aastal asutatud, oleme EDM tarbitavad osad tootja, mis töötab uuendusliku tehnoloogia toota EDM vee filter, messing lõikamine juhtmed ja muud osad. Meie toode on laialdaselt kasutatud Charmilles, Mitsubishi, Sodick, Fanuc, Makino, Chmer, Seibu, Vend jne. Vormimise disain, instrumentaarium, tootmise ja suure täpsusega mehaaniline tehnoloogia on kohaldatud pakkuda oma klientidele täiendavaid täpsusega liikumise kontroll elemente.
Selleks, et saada parimat hinda ja parimat teenindust,palume lahkesti
suhelda meiega, enne kui osta tooteid.
Tarneaeg : - Palun tähelepanu, et DHL on peatumine ühe Aliexpress lattu ette. Me teavitame, kui seda jätkub. - Kui teil valida e-EMS, EMS, Fedex, UPS, TNT, palun leia lingid ekstra transpordi maksumus meie poodi ja maksma. Andke meile teada, kui mõni küsimus. Tänan. http : //www.aliexpress.com/store/product/Extra-Shipping-Cost-Shipping-Defference-for-1kg-or-less/518352_2035395289.html http : //www.aliexpress.com/store/product/Extra-Shipping-Cost-for-the-Balance-Weight-after-1 KG/518352_2035408567.html - Kui teil on valida CTR-MAA PIKAP", arvestage palun, et sa pead korja oma kaupade kohaletoimetamine agendi kontoris oma linna. Palun kontrollige meiega ühendust, et näha, kas seal on kontoris oma linna või kus on lähim kontor teile. - Me ei garanteerime tarneaeg kõik rahvusvaheliste vedude erinevuste tõttu Tollivormistuse ajal igas riigis eraldi, mis võib mõjutada, kui kiiresti teie kaup on kontrollitud. - Laevaliini kulud ei sisalda imporditollimakse ja impordimakse ja täiendavate lõivude äärealadel ja teised. - Palun lahkelt märkida, et ostjad on vastutav kõikide tolli teenustasud, vahendustasud, maksude ja lõivude ning täiendavate lõivude importimisel teie riigis, kui tahes. Nimetatud lisatasusid võib koguda, kui tarne. Me ei hüvita laevandus tasu keelduda saadetiste. - Pange tähele, et saadetis, et venemaa poolt CTR-MAA PIKAP, meresõidu hind on uuendatud kohustus oma Tolli -.

Toote kohta

Sarnased ettepanekud